"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Bahçelievler Parça Eşya Taşıma ve Bahçelievler Küçük Nakliye İşleri

Bahçelievler Parça Eşya Taşıma İhtiyaçlarınız ve Bahçelievler Küçük Nakliye İşleriniz Konusunda Bizi Tercih Edebilirsiniz.

bahçelievler küçük nakliye işleri

Bahçelievler Küçük Nakliye İşleri

Evden eve nakliyat işlemlerinin dışında birden çok eşyayı şehir içine veya şehir dışına gönderme işlemlerine parça eşya taşımacılığı adı verilmektedir. Bahçelievler'de küçük nakliye işlerini halletmek, parça eşya taşıtmak veya çeyiz taşımacılığı yapmak için nakliye firması arayan kişi ve kurumlara en ideal hizmeti biz sunuyoruz. Parça eşya taşımacılığındaki amaç, otomobile sığmayan, başka bir araçla götürüldüğü zaman da maliyeti yüksek olacak olan eşyaların nakliye kamyonu sayesinde maliyetinin düşürülmesidir. Parça eşya taşımacılığı konusunda müşterilerin en büyük endişelerinden birisi, kendi eşyalarının başka kişilerin eşyalarıyla karışması ihtimalidir. Ancak, Bahçelievler küçük nakliye işleri sektöründe uzmanlaşan ekibimiz, nakliyat işlemlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

bahçelievler kaliteli nakliyat hizmetleri

Parça Eşya Taşıma

Bahçelievler küçük nakliye işleri sektöründe hizmet veren firmamız, nakliyesi istenen parça eşyaların öncelikle hasar görmesini engelleyecek şekilde ambalajlama işlemlerini yapmaktadır. Ambalajlama işlemleri tamamlanan eşyalar, dikkatli bir şekilde kamyonlara yüklenir. Ardından eşyalara dair bir bilanço listesi hazırlanır. Eşyaların teslim alınmasının ardından o listeyle beraber gideceği yere teslim edilmesi hedeflenir. İşini ehemmiyetle yapan bir nakliyat firmasında eşyaların karışması söz konusu olamaz. Parça eşya nakliyatı genel olarak öğrenci evlerine veya tatil beldelerine gönderilmesi amacıyla yapılır. Günümüzde kargo şirketlerinin eşyaları ambalajlama hizmeti vermemesinden dolayı müşteriler sukutuhayale uğramaktadır. Ancak, parça eşya taşımacılığındaki amaç, eşyanın teslim edildikten sonra yeniden monte edilme işlemlerini kapsar.

bahçelievler ekonomik ucuz nakliyat

Parça Eşya Taşımanın Avantajları

Parça eşya taşıyan bir nakliyat firmasıyla anlaşıldığı takdirde ev taşımacılığıyla aynı seviyede hizmet alınmış olunur. Parça eşya taşımacılığında ödenen nakliyat ücreti oldukça ekonomiktir. Bundan mütevellit, çeyiz taşıtmak veya küçük nakliye işlerini halletmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Müşterilerin evlerinden alınan parça eşyalar, öncelikle depolarda bir süre bekletilir. Tüm gönderilerin tamamlanmasının ardından gönderi mesafesi dikkate alınarak kamyonlara yerleştirilir. Yerleştirme işleminin yapılmasında dikkate alınan kriter, parça listesidir. Yerleştirme işleminin tamamlanmasının ardından her gönderi büyük boy karton parçalarıyla birbirinden ayrılarak muntazam biçimde yerleştirilir. Bu işlemin harfiyen uygulanması sayesinde eşyalarının karışma ihtimalinden işkillenen müşterilerin endişeleri yersiz olacaktır.

 • Paketleme Hizmeti

  Paketleme hizmetimiz ile eşyalarınızı paketleyerek olası zararlara karşı korunaklı hale getiriyoruz.

 • Eşya Depolama

  Eşya Depolama hizmetimiz ile depolarımızda eşyalarınız uzun zaman zarar görmeden korunmaktadırlar.

 • 7/24 Çağrı Merkezi

  7/24 Çağrı Merkezimizi arayarak nakliyat ve taşımaya dair soru ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

 • Güvenli Taşıma

  Güvenli Taşıma prensibimiz ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde ulaşması gereken yere taşınmaktadır.


Asansörlü Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden eve nakliyat işlemlerinde asansör kullanmanın bir maliyeti olmaktadır. Evden eve nakliyat işlemleri, eşyaların boyutunun küçük olması ve bu sayede personel ve ekipman gerekliliğinin az olmasından dolayı ofis taşımacılığına kıyasla düşüktür. Ancak, çok katlı binalarda oturan kişilerin eşyalarının aşağıya indirilmesi, kamyonlara yüklenmesi ve yeni adresine taşınması oldukça zor süreçlerdir. Bu süreçleri, hızlı ve zarar görmeden atlatmak için yapılması gereken şey, nakliyat işlemlerinde asansörden faydalanmaktır. Evden eve nakliyat yapılırken asansör kullanılmasının maliyeti; nakliyat firmasının kalitesi, asansörün kalitesi, eşyaların boyutu, gidilecek mesafe gibi etmenlerden doğal olarak etkilenmektedir. Ancak, iyi bir hizmet almak için bu ücretleri ödemek gereklidir.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

 • Ekspertiz
 • Sigortalama
 • Paketleme
 • Yükleme
 • Taşıma
 • Yerleştirme
 • Kontrol
 • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.