"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Bahçelievler Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Müşterilerine Güvenli Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri Sunar.

 • Anasayfa
 • Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
bahçelievler şehirler arası nakliyat hizmetleri

Bahçelievler Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası nakliyat işlemlerinin yapılması için öncelikle müşterilerimizin taleplerini dinler ve taşıma işleminin nasıl yapılacağını belirlemek adına expertiz gönderir veya gönderilen eve ait görseller üzerinden fiyat belirlemesi yaparız. Bahçelievler şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde fiyat belirlemesini yaptıktan sonra bu durumu müşteriye iletiriz. Fiyat konusunda müteşekkir olan müşteri ödemesini yapar. Ardından nakliye işi yapılacak evdeki eşyalar paketlenir, kutulanır ve ambalaj haline getirilir. Bu işlem sonrasında taşınacak eşyaların sigorta şayeti expertiz raporu yardımıyla belirlenir. Paketleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından eşyalar nakliye kamyonuna taşınarak yeni eve götürülür. Buradaki işlemlerde eşyaların sağlam bir şekilde, zarar görmeden taşınması hedeflenir.

bahçelievler kaliteli nakliyat hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat Yapan Firmalar

Bahçelievler şehirler arası evden eve nakliyat yapan bir firma olarak sektörün avangart firmaları arasında yer aldığımızı sizlere temin ederiz. Bir nakliyat firmasının kalitesini belirleyen en önemli unsur yasal olup olmadığıdır. Yasal açıdan bağlılığı olan bir nakliyat firması, müşterilerine bilhassa garantili hizmet sunar. Bu bağlamda, özellikle şehirler arası nakliyat işlemlerinde firmanın yasallığı daha fazla önem arz eder. Şehirler arası nakliyat yapan bir firmanın K1, K2, ve K3 gibi belgelere sahip olması işinde duayen olduğunu gösterir. Ayrıca, bir firmanın sektörün en popüler firmaları arasında yer alması önem taşır. Bunun sebebi, tanınan nakliyat firmalarının rakiplerini kolaylıkla ekarte etmesidir.

bahçelievler ekonomik ucuz nakliyat

Fiyat Belirlenirken Dikkat Edilen Unsurlar

Şehirler arası nakliyat işlemlerinde gidilecek mesafeye göre fiyatlandırma yapılır. Ayrıca, evden eve nakliyat işlemleri, ofis taşımacılığına kıyasla daha uygun fiyatlara sahiptir. Buna ek olarak, nakliyat işlemlerinde kullanılacak olan eşyalar mutlaka sigortalanmalıdır. Sigortalanma işlemi için mutlaka expertiz raporu gerekir. Expertiz hizmeti veren firmaların birinden expertiz uzmanıyla beraber expertiz raporu çıkartılmalıdır. Bu rapor sayesinde eşyalar sigortalanır ve nakliye prosedür işlemleri başlatılır. Ayrıca, asansörlü nakliyat işlemlerinden faydalanmak isteyen müşterilerin biraz daha fazla ücret ödemesi gerekebilir. 12 katlı bir apartman dairesinde oturan bir müşterinin mutlaka asansörlü çalışmadan faydalanması gereklidir. Buna ek olarak, nakliye firmasının popülerliği, fiyatları belirleyen unsurlar arasındadır.

 • Paketleme Hizmeti

  Paketleme hizmetimiz ile eşyalarınızı paketleyerek olası zararlara karşı korunaklı hale getiriyoruz.

 • Eşya Depolama

  Eşya Depolama hizmetimiz ile depolarımızda eşyalarınız uzun zaman zarar görmeden korunmaktadırlar.

 • 7/24 Çağrı Merkezi

  7/24 Çağrı Merkezimizi arayarak nakliyat ve taşımaya dair soru ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

 • Güvenli Taşıma

  Güvenli Taşıma prensibimiz ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde ulaşması gereken yere taşınmaktadır.


Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

 • Ekspertiz
 • Sigortalama
 • Paketleme
 • Yükleme
 • Taşıma
 • Yerleştirme
 • Kontrol
 • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.