"Kaliteli ve Kurumsal Nakliyat Hizmetleri"

Bahçelievler Nakliyat Belgelerimiz

Bahçelievler Nakliyat Belgelerimiz, Sizlere Kaliteli ve Kurumsal Nakliye Hizmetleri Verdiğimizin Göstergesidir.

k1 nakliyat yetki belgesi

K1 NAKLİYAT YETKİ BELGEMİZ

K belgelerinin genel amacı taşımacılık sektöründe çalışan firmaların yada kişilerin bu işe yetkinliğinin bulunduğunu kanıtlayan belgedir. Kısaca bu belgelere taşımacılık (nakliyat ehliyeti de denilebilir). Taşıma hizmeti alacak kişiler nakliyat firmalarını araştırırken muhakkak firmanın yetki belgelerini görmesi gerekmektedir. Aksi durumda eşyalar araçlara yüklendikten sonra trafik denetlemelerinde yetki belgeleri olmayan araçlara ciddi cezaların yazıldığı gibi araçların trafikten men edilme gibi durumları da vardır.

Bir nakliye firmasının şehir içi taşıma işleri için Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınan K1 yetki belgesi, Türkiye genelinde şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmesi için K3 yetki belgesinin olması gerekmektedir.


k3 nakliyat yetki belgesi

K3 NAKLİYAT YETKİ BELGEMİZ

K3 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K3 yetki belgesi sahipleri, yalnız kendi adına kayıt ve tescil edilmiş özmal ticari taşıtları kullanabilirler. K3 türü yetki belgesi eki taşıt belgesine asgari kapasitenin dışında kaydedilecek taşıtlar için yaş şartı aranmaz. K3 yetki belgesi için asgari kapasiteyi sağlayacak sayıda özmal taşıtların ilk başvuru ve faaliyet süresince 20 yaşından büyük olmaması şarttır.

Bahçelievler Nakliyat firmamız bu yetki belgelerinin tümüne sahip olarak siz değerli müşterilerine sorunsuz taşımacılık hizmeti vermektedir. Bahçelievler Nakliyat İstanbul’da kusursuz hizmet sunarak hem müşterilerine karşı hem de sektöründe firmamızı takip eden taşımacılık firmalarına son derece örnek olan bir nakliye firmasıdır.

Bahçelievler Hizmet Bölgelerimiz?

"%100 Müşteri Memnuniyeti İle Kalite Taşıyoruz!"

Bahçelievler Nakliyat Hizmetlerimiz?

"Kurumsal, Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Nakliye Hizmetleri!

Taşıma Aşamaları

  • Ekspertiz
  • Sigortalama
  • Paketleme
  • Yükleme
  • Taşıma
  • Yerleştirme
  • Kontrol
  • Müşteri Onayı
Bahçelievler Nakliyat © Tüm Hakları Saklıdır - Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmetleri.